17.05.2016Bookcrossing na Tydzień Bibliotek

Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie po raz pierwszy włączyła się w akcję "bookcrossingu" w 2015 roku.
W Przychodni SP ZOZ w Mogilnie przy ulicy Kościuszki 6 bibliotekarze postawili regał z książkami, na którym systematycznie je uwalniają, co zwiększa szansę na ich przeczytanie, a publikacje nabierają życia będąc w rękach czytelników.
Mogileńska książnica podczas tegorocznego Tygodnia Bibliotek uwolniła kolejne tytuły inicjując rozwój czytelnictwa, a także przywracając książce należyte miejsce.
Jeśli mają Państwo zbędne książki, które mogą przydać się komuś innemu prosimy o pozostawienie ich na regale book­cros­sing­owym­.
bookcrossing - logo.jpg

Drogi Czytelniku, książkę uwolnioną z półki po przeczytaniu odnieść na miejsce, z którego wziąłeś, aby także inni mogli ją przeczytać.

bookcrossing - logo.jpg bookcrossing - logo
IMG_4477.jpg IMG_4477