19.05.2016 SPOTKANIE Z NIEPOPRAWNĄ OPTYMISTKĄ

W poniedziałek 29 lutego gościliśmy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rychtalu Panią Jolantę Szwalbe, pisarkę i wydawcę swoich książek. Autorka sześciu antologii cytatów zachęcała do aktywnego i pogodnego życia. Jej zbiory aforyzmów to inspirujące książki, w których każdy, bez względu na wiek i płeć, może odnaleźć motywujące do działania myśli.
Jak sama o sobie mówi jest entuzjastką życia, a mottem, którym kieruje się w swoim życiu są słowa Benjamina Franklina ,,Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu''. Uważa, że bez względu na wiek należy realizować swoje marzenia i słuchać swojego serca, gdyż człowiek jest kopalnią złota, z której można wydobyć wszystko co potrzebne jest do tego by nasze życie stało się wspaniałe i radosne.
Wszystkich, którym nie udało się przybyć na spotkanie, zapraszamy do biblioteki, gdzie można wypożyczyć antologie Jolanty Szwalbe.

Obraz 003.jpg Obraz 003