30.05.2016Rozstrzygnięcie konkursu na ,,Najładniejszą zakładkę do książki”

Z okazji jubileuszu 15-lecia kampanii społecznej ,,Cała Polska czyta dzieciom” Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy zaprosiła dzieci z terenu Gminy Trzcinica do wzięcia udziału w gminnym konkursie na ,,Najładniejszą zakładkę do książki”. Tematem Konkursu było wykonanie niepowtarzalnej zakładki do książki. Na konkurs nadesłanych zostało 106 przepięknych, kolorowych prac.

W dniu 27 maja br. Komisja Konkursowa w składzie: Barbara Urbańska – emerytowana nauczycielka, Cecylia Pilarska – emerytowany kierownik filii, Ewa Jendryca – bibliotekarz, Agnieszka Kałka – bibliotekarz, Renata Gość – dyrektor GBP, oceniła prace konkursowe. Komisja brała pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się wyróżnić następujące prace:

I Kategoria:

I miejsce: Hanna Woźnica (Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzcinicy)

II miejsce: Dawid Biczysko (Publiczne Przedszkole Samorządowe w Laskach)

III miejsce: Julian Maciejewski (Publiczne Przedszkole Samorządowe w Trzcinicy)

Wyróżnienia: Kamil Szajdak (PPS w Laskach), Martyna Laske (PPS w Laskach), Hubert Żeleźniak (PPS w Laskach), Maja Kołodziej (PPS w Laskach), Anna Jeż (PPS w Laskach), Alan Rabiega (PPS w Laskach), Krystian Baum (PPS w Laskach), Karolina Usiak (PPS w Trzcinicy), Klaudia Stężały (PPS w Laskach), Marcel Krowiarz.

II Kategoria:

I miejsce: Maciej Żurawa (kl. III – SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy)

II miejsce: Dominik Pawlik (kl. III – SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy)

III miejsce: Bogumił Kłodnicki (kl. I – SP w Laskach) oraz Zosia Gość (kl. I – SP w Laskach)

Wyróżnienia: Martyna Antoniak ( kl. III – SP im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Trzcinicy), Tomasz Cieślak (kl. I – SP im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy), Wiktoria Kuboszek (kl. III – SP im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Trzcinicy), Róża Giel (kl. II – SP w Laskach), Nadia Woźnica ( kl. I – SP w Laskach), Lena Przybylska (kl. I – SP w Laskach), Oliwia Laske (kl. II – SP w Laskach), Konrad Konieczny (kl. III – SP im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Trzcinicy)

III Kategoria:

Wyróżnienie: Anna Więcek (kl. V – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Trzcinicy)

DSCN1556-1024x768.jpg DSCN1556-1024x768
DSCN1554-1024x768.jpg DSCN1554-1024x768