Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Żeromskiego w Zakopanem
2016-6-4
03.06.2016Spotkanie autorskie z Witoldem Gadowskim
Zakopane MBP

W ramach Nocy Bibliotek, w sobotę 4 czerwca br. o godz. 18.00, zapraszamy na spotkanie autorskie z Witoldem Gadowskim, dziennikarzem śledczym, prasowym i telewizyjnym, autorem książek: „Wieża komunistów”, „Smak wojny”, „Tragarze śmierci”. Witold Gadowski rodem z Zakopanego – korespondent wojenny, reporter śledczy. Wybitny dziennikarz wyróżniony m.in.: Grand Press 2004 za materiały o mafii paliwowej, laureat nagrody Watergate przyznawanej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za reportaż Gra o PZU, zdobywca Grand Prix na III Przeglądzie Telewizyjnych Reportaży Śledczych i Interwencyjnych „Ukryta Kamera”,laureat nagrody Dziennikarzy Małopolski za dziennikarstwo śledcze.

Serdecznie zapraszamy. Czytelnia MBP w Zakopanem, os. Łukaszówki 4a.

www.biblioteka.zakopane.eu