Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu
Aleja Tysiąclecia 37
34-400 Nowy Targ
2016-6-15
03.06.2016Wieczór literacki z Piotrem Biesem - "Przy bliższym poznaniu, zyskuję"
Nowy Targ MBP

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu oraz Autor Piotr Bies zapraszają na wieczór literacki - "Przy bliższym poznaniu, zyskuję".
Spotkanie odbędzie się 15 czerwca (środa) 2016 r. o godz. 17.00 w Czytelni MBP w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37. Podczas spotkania będzie możliwość zakupu tomiku wierszy ilustrowanych oryginalną grafiką autora.

Piotr Bies - rzeźbiarz, malarz, rysownik, poeta i prozaik. Artysta. Felietonista Tygodnika Podhalańskiego. Absolwent Liceum Plastycznego im. A. Kenara w Zakopanem (gdzie obecnie naucza rzeźby i podstaw projektowania), Wydziału Rzeźby i Pracowni Tkaniny Artystycznej ASP w Krakowie. Jego kilkadziesiąt realizacji stoi na placach miast począwszy od Nowej Zelandii, przez Ukrainę, inne kraje Europy, aż po Portugalię.
Prowadzi w Rabce galerię „Pogotowie Sztuki”. Autor artystycznego bloga „Nagi Bies” w którym obnaża współczesną sztukę.
Plakat.jpg

Plakat.jpg Plakat