Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie
ul. A. Mickiewicza 26
32-050 Skawina
2016-6-19
07.06.2016II Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz"
Skawina MBP

Bibliotekarze na rowerach POWRACAJĄ! :)😊

Serdecznie zapraszamy wszystkich (dużych i małych) sympatyków książek, rowerów, świeżego powietrza i... nas :)😊

Startujemy 19.06 o godz. 15.00 z Rynku, pokonujemy ok. 8 km ulicami Skawiny, promując czytelnictwo i aktywność fizyczną. Kończymy piknikiem, ogniskiem i licznymi atrakcjami na skawińskich błoniach.

W międzyczasie zapewniamy moc wrażeń: konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, gry i zabawy dla młodszych i starszych, tańce, hulanki i swawole (?!) z uśmiechniętymi bibliotekarzami, ognisko ze smakowitą kiełbaską, balonowe zwierzaki, znakowanie rowerów, wymianę książek "Książka za Książkę".

To tylko część atrakcji!

Odkurz swój rower, namów rodzinę/znajomych, załóż coś pomarańczowego i już dziś dołącz do wydarzenia!

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ PLAKAT.jpg

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ PLAKAT.jpg ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ PLAKAT