08.06.2016Animals

Wypożyczalnia dla dorosłych Krowoderskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie przy ul. Królewskiej 59 zaprasza na wernisaż wystawy prac wykładowców i studentów pracowni rysunku Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Spotkanie odbędzie s rozpocznie się o godzinie 18:30, wystawę natomiast można oglądać do końca czerwca.

Pod kierownictwem
Dr hab. Bogusławy Bortnik-Morajdy, Prof. ASP i Dr hab. Bogusława Bachorczyka

Uczestnicy: Natalia Batko-Gajda, Natalia Nowicka, Aleksandra Zawiślak, Anna Szczurek, Bogusława Bortnik-Morajda, Małgorzata Górska, Paulina Jordan, Jolanta Fedyna, Angelika Glenszczyk, Andżelika Socha, Klaudia Bracha, Michał Rapacz, Barbara Piękoś, Anita Sikora.

animals.jpg

animals.jpg animals