16.06.2016„Terra da garoa” wystawa fotografii Mariusza Twardowskiego

Filia nr 2 Krowoderskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Fałata 2 zaprasza na wystawę fotografii Mariusza Twardowskiego. Wystawa jest zaproszeniem do podróży po jednym z najp­iękn­iejs­zych­ państw świata, Brazylii. Ruchliwe ulice Rio de Janeiro, kontrasty faweli i eleganckich budowli Sao Paulo, rozmach i przestrzeń wielkich założeń stolicy Brasilii, kolonialna, niezwykle kolorowa architektura miasta Salvador czy wreszcie amazońskie Manaus i domy na palach wzdłuż rzek Amazonii opowiadają o tym, jak szalenie zróżnicowana jest Brazylia i jej mieszkańcy. Ze względu na zawód autor wystawy zwracał szczególną uwagę na architekturę. Prace można oglądać w godzinach otwarcia biblioteki do 21 lipca 2016 r.

Mariusz Twardowski adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej, współwłaściciel biura MTWW Architekci, architekt, podróżnik, fotograf. Członek Komisji Kwalifikacyjnej MPOIA, członek Kolegium Sędziów Konkursowych SARP. Jest laureatem wielu konkursów arch­itek­toni­czny­ch. Prace projektowe prezentowane były na różnych wystawach w kraju i za granicą. Jest również uczestnikiem wielu wystaw fotograficznych, indywidualnych i zbiorowych.

Twardowski.jpg

Twardowski.jpg Twardowski