25.06.2016WAKACJE W BIBLIOTECE

Tegoroczna wakacyjna oferta MBP jest wyjątkowo bogata i różnorodna – to nie tylko lektury, to także fajna i mądra zabawa.
Podczas letnich zajęć w bibliotece będzie można rozwijać zainteresowania artystyczne i literackie, wpaść z wizytą do chińskiego smoka; poznać smaki, zapachy, rekwizyty i dźwięki char­akte­ryst­yczn­e dla wielu miejsc naszej planety, nauczyć się malarskiego decoupage’u i techniki origami, wziąć udział w korowodzie i zabawach z MegaKsiążką na deptaku przy ul. Wałowej, wykonać klasyczne japońskie laleczki hina-ningyō, grać w stare i nowe gry planszowe, wysłuchać bajek i opowieści, spotkać się z rówieśnikami.
Przeprowadzimy również plebiscyt na naja­ktyw­niej­szeg­o czytelnika Działu Książki Obcojęzycznej, a w dniach 1 – 31 lipca pokażemy kolekcję wartościowych literacko i artystycznie książek dla dzieci, nagrodzonych w konkursie „Książka Roku 2015 Polskiej Sekcji IBBY” (Galeria Niebieska, ul. Krakowska 4).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem, godzinami otwarcia oraz danymi teleadresowymi placówek, które dostępne są na stronie www.biblioteka.tarnow.pl.
Udział w zajęciach jest bezpłatny.

2016_zajawka1.jpg 2016_zajawka1