27.06.2016 Nagrody dla najlepszych czytelników

Dnia 23 czerwca 2016 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rychtalu odbyło się uroczyste wręczenie nagród książkowych najlepszym czytelnikom. Laureatami konkursu zostali czytelnicy, którzy w roku szkolnym 2015/2016 przeczytali największą ilość książek.
Głównym celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży. Konkurs trwał od września 2015 roku do połowy czerwca 2016 roku i był podzielony na trzy kategorie.
W kategorii klas I-III Szk.Podst. laureatami zostali : Kamil Kończak, Jakub Bizunowicz, Dawid Wodnik oraz wyróżnienie Martynka Maryniak.
W kategorii klas IV-VI Szk.Podst. najlepszymi okazali się: Marta Dworczyk, Dawid Kobielski, Kacper Kobielski, Natalia Bator a wyróżnienie przypadło Kamili Balcerzak.
Wśród uczniów gimnazjum nagrody otrzymali Kamil Kula, Marta Mierzchała, Kornelia Mormol i Sara Nizioł.
Gratulujemy nagrodzonym tak pięknej pasji, jaką jest czytanie. Tych wszystkich, którzy jeszcze tego zamiłowania nie odkryli, zachęcamy do odwiedzania biblioteki.

czytelnik.jpg czytelnik