Miejska Biblioteka Publiczna im. J.Słowackiego w Tarnowie - Filia nr 8
2016-9-9
29.08.2016Wystawa ilustracji Joanny Babuli
Tarnów MBP

Serdecznie zapraszamy na wystawę ilustracji dla dzieci autorstwa tarnowianki Joanny Babuli. Ekspozycja będzie czynna w dniach od 1 do 27 września br. w Filii nr 8 w Tarnowie-Mościcach (ul. Traugutta 1, gmach CSM).

Joanna Babula od blisko 10 lat tworzy scenariusze i ilustracje do edukacyjnych książek dla dzieci, współpracując z największymi wydawcami w Polsce m.in z Grupą Wydawniczą Foksal, Wydawnictwem Olesiejuk, Papilon i Zielona Sowa. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt opublikowanych tytułów.

Wernisaż wystawy odbędzie się 9 września (piątek), o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dziećmi, nawet z tymi najmłodszymi!

plakat INFO.pdf plakat INFO
pdf, 2.4 MiB