Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim
2016-9-9
01.09.2016Spotkanie autorskie z Agatą Passent
Piotrków Trybunalski MBP

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Agata Passent, które odbędzie się 9 września 2016 r. o godz. 17.00 w Czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.

Agata Passent przyjedzie na zaproszenie Dyskusyjnych Klubów Książki działających przy MBP. Spotkanie odbędzie się dzięki wsparciu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa i Instytutowi Książki.

Agata Passent - dziennikarka, stała felietonistka miesięcznika "Twój STYL" (od 1996 r.) i współprowadząca program o literaturze Xięgarnia (tvn24). Germanistka, ukończyła studia na Uniwersytecie Harvarda w Cambridge, USA oraz studia na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka książek „Miastówka”, „Pałac wiecznie żywy”, „Dziecko? O matko!", „Kto to Pani zrobił?". Jest córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta oraz mamą dwóch chłopców. Prezes Fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej (źródło: www.agatapassent.pl)

passent.jpg passent