05.09.2016Narodowe Czytanie - „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza

Piękna pogoda, piękne otoczenie, wspaniałe teksty i rewelacyjne interpretacje w wykonaniu wielu znanych w Mielcu osób. Tak było 3 września 2016 r. w godzinach prze­dpoł­udni­owyc­h na Górce Cyranowskiej, gdzie w tym roku zorg­aniz­owal­iśmy­ Narodowe Czytanie.

narodowe.jpg

Czytali m.in. Magdalena Kriger oraz młodzież z prowadzonnej przez nią grupy teatralnej z mieleckiego Domu Kultury, Tomasz Łępa, Jan Stępień, Edward Kociański.
Trojnacki-Roman.jpg (zdjęcie: Roman Trojnacki)

Cały fotoreportaż Romana Trojnackiego

Mielecki Tygodnik Korso bardzo szybko przygotował krótki fotoreportaż: (www.korso.pl)

Narodowe Czytanie w Mielcu. Wiel­opok­olen­iowa­ rodzina biblioteczna czytała „Quo Vadis” na www.hej.mielec.pl