09.09.2016Konkurs "Mistrz obserwacji"

Uwaga, uwaga - KONKURS! :)😊

Uważasz się za "Mistrza Obserwacji"? Myślisz, że Skawina i jej zakątki nie mają przed Tobą tajemnic? Sprawdźmy!

Na naszej stronie www i facebooku zamieściliśmy 20 fotografii zrobionych na terenie Skawiny. Zadaniem uczestników jest odgadnięcie do jakiej całości należy fragment uwieczniony na zdjęciu, oraz określenie jego lokalizacji.

Proste, prawda? ;)😉

Nagroda o łącznej wartości 100 zł przypadnie osobie, która jako pierwsza prawidłowo rozszyfruje pochodzenie największej ilości sfot­ogra­fowa­nych­ elementów.

Prawidłowe odpowiedzi należy przesłać mailowo: biuro@biblioteka-skawina.pl lub jako facebookową wiadomość na naszego fanpage'a.

Termin nadsyłania odpowiedzi upływa 16 września.

Więcej informacji oraz fotograficzne zagadki: biblioteka-skawina.pl

POWODZENIA!