19.07.2013koncertowo!

I jak tu nie marzyć o rozdwojeniu lub nawet roztrojeniu (być w trzech osobach skąd my to znamy…)
20 lipca nie tylko w Krakowie będzie można rozkoszować się folkiem na najwyższym poziomie na kończącym 15. Festiwal Rozstaje koncercie na płycie Rynku Głównego ale także kto woli jazz (ja żałuję że nie jestem w trzech osobach) może posłuchać Krzyśka Ścierańskiego najlepszego basistę w Polsce w Klubie ALCHEMIA, lub Jazz Trio Buttercup na letniej scenie teatralnej Teatru Słowackiego PRZY POMPIE.

A KTO MŁODY I CHĘTNY do nauki to 18. Międzynarodowa Letnia Akademia Jazzu – zaprasza (Kraków 14.07 - 25.07.)