Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu
2016-9-29
16.09.2016 "(...) a ja nie chciałem być jeszcze ojcem!" - spotkanie autorskie
Poznań PBP

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu oraz Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają na spotkanie z dr. Łukaszem P. Ratajczakiem, autorem książki „Ojcostwo w doświadczeniach nieletnich chłopców”.
Podczas wykładu pt: "(...) a ja nie chciałem być jeszcze ojcem!", autor omówi: rodzicielskie doświadczenia w biograficznych narracjach niepełnoletnich chłopców; zagadnienia związane z przedwczesnym podjęciem i pełnieniem roli ojca przez niepełnoletnich chłopców; przykłady działań ukierunkowanych na niesienie pomocy oraz profilaktykę.

Spotkanie skierowane jest do pedagogów, psychologów, wychowawców, bibliotekarzy i wszystkich zain­tere­sowa­nych­.
Zapraszamy 29 września 2016 r. o godz. 16:00 do Czytelni Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu, ul. Bułgarska 19.
Zapisy za pośrednictwem formularza: docs.google.com

plakat_mni.jpg

plakat_mni.jpg plakat_mni