22.09.2016FINISAŻ WYSTAWY PANA EDWARDA JOSEFOWSKIEGO

W dniu 21.09.2016r. odbyło się spotkanie z Panem Edwardem Josefowskim - malarzem, grafikiem, autorem rysunków. Prace Pana Edwarda można było oglądać w siedzibie naszej biblioteki od sierpnia. Serdecznie dziękujemy Panu Edwardowi za udostępnienie swojej wystawy, przybycie na spotkanie oraz niezwykle miłą rozmowę o swojej pasji, ale również pracy z młodymi artystami. Jest nam niezwykle miło również z prezentu, jaki dostaliśmy od naszego gościa. Już dziś w naszej bibliotece zawiśnie bowiem przepiękna grafika "Lipowa", którą wykonał Pan Edward. Dziękujemy również wszystkim zainteresowanym, którzy odwiedzali naszą bibliotekę, aby obejrzeć wystawę mieszkańca naszej gminy.

lipowa.jpg lipowa