26.09.2016ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI PO NOWE KODY DO IBUK LIBRA

Przypominamy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie wykupiła dla czytelników dostęp do platformy IBUK Libra.
Wszystkich czytelników zain­tere­sowa­nych­ korzystaniem z platformy zapraszamy do biblioteki po odbiór nowych, bezpłatnych kodów dostępu, które umożliwią zalogowanie się do platformy i sięganie po pozycje udostępniane przez Kujawsko-Pomorski Elektroniczny Zasób Biblioteczny.

iibukkk.jpg

UWAGA Publikacje IBUK Libra załączone są do katalogu on-line biblioteki: mogilno-mbp.sowa.pl, w opcji wyszukiwanie po wpisaniu IBUK Libra wyświetlają się wszystkie tytuły e-booków, a dostęp do ich treści elektronicznej wymaga posiadania kodu PIN, po którego odbiór zapraszamy do naszej placówki.

iibukkk.jpg iibukkk