30.09.2016ZMIANA LOKALIZACJI ODDZIAŁU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zapraszamy dzieci z rodzicami do korzystania z księgozbioru biblioteki, który znajduje się w Urzędzie Miejskim (ul. Narutowicza 1), na I pietrze w pokoju 110. Oddział czynny jest od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30.
Oferujemy książki dla najmłodszych w różnych formatach, dźwiękowe, książki zabawki, a także książki popu­larn­onau­kowe­ dla maluchów.

13796387-chlopiec-czyta-ilustracji-wektorowych-ksiazki.jpg

Natomiast młodzież zapraszamy do czytelni biblioteki głównej (budynek Urzędu Miejskiego, ul. Narutowicza 1), pokój 123 w poniedziałki od 7.30 do 15.30, od wtorku do piątku od 7.30 do 17.00 i w każdą sobotę od 8.00 do 12.00.
Zapewniamy bogatą ofertę lektur szkolnych oraz powieści dla młodego, wymagającego czytelnika.

Zachęcamy do odwiedzania katalogu on-line biblioteki mogilno-mbp.sowa.pl, zakładka NOWOŚCI

Przypominamy również, że książki wypożyczone w Oddziale dla Dorosłych MBP
w Mogilnie można oddawać w placówce przy ul. Narutowicza 1 w Mogilnie.

Serdecznie zapraszamy, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (52) 318-55-07/08