07.10.2016Platforma NASBI - e-booki dla czytelników

nasbi.jpg Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum animacji Kultury udostępnia swoim czytelnikom platformę spec­jali­styc­znyc­h e-booków NASBI.
Zapraszamy do wypożyczalni WBPiCAK po kod dostępu – gwarantujemy zdalny dostęp do szerokiej oferty profesjonalnych e-booków, ich błyskawiczne wypożyczanie i wygodne korzystanie z publikacji.

Aby korzystać z usługi NASBI, należy założyć indywidualne konto na stronie nasbi.pl. Po aktywacji konta można korzystać ze zbiorów w siedzibie WBPiCAK.

Natomiast, jeśli istnieje potrzeba korzystania ze zbiorów poza biblioteką należy uzyskać kod dostępu od bibliotekarza. Po zalogowaniu w oknie przeglądarki pojawi się pole o nazwie Kod dostępu. Należy wpisać w nim odpowiedni kod i zatwierdzić go za pomocą przycisku Wyślij. Czynność ma charakter jednorazowy i nie będzie wymagana w przyszłości.

Pomoc dla użytkownika NASBI/OSBI – prezentacja w zakładce konto użytkownika na stronie nasbi.pl nasbi2.jpg

nasbi.jpg nasbi
nasbi2.jpg nasbi2