07.10.2016Kamishibai dla wyjątkowych gości

W dniu dzisiejszym (27.04.2016 r.) Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Ślesin odwiedzili wyjątkowi goście. Po raz pierwszy miałyśmy okazję przyjmować w placówce wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Piotra Janaszka w Rychwale Oddział Zamiejscowy w Ślesinie. Grupa składająca się z sześciu osób zwiedziła bibliotekę, dokładnie przejrzane zostały półki z literaturą dla dzieci, a z niektórymi książeczkami bardzo ciężko było się rozstać :)😊. Dla odwiedzających przygotowane zostały dwa opowiadania: „Mój przyjaciel Kemushi” oraz „Legenda o Skarbniku”, które przedstawiono wykorzystując teatr Kamishibai.