07.10.2016Spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem autorem książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie to miało się odbyć w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Ślesin niestety pogoda wymusiła zmianę planów i ostatecznie spotkanie to odbyło się w bibliotece szkolnej w ZSP w Ślesinie. Zostało ono skierowane do klas IV i V. Na spotkaniu autor mówił o życiu pisarza, swoich nawykach. Wybuchy śmiechu wywołały opowieści o psie pana Marcina, Elfie, którego wyczyny autor opisał w kilku książkach. Wraz z autorem przyjechały książki, które można było zakupić w trakcie spotkania: „Licencja na zakochanie” oraz „Wszystko zaczyna się od marzeń”.

Pan Marcin okazał się prze­symp­atyc­znym­ człowiekiem, momentalnie zjednał sobie wszystkie dzieci, które chętnie prowadziły z nim rozmowę podczas spotkania. Za wesoło spędzony czas serdecznie dziękujemy.

Spotkanie to dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach zadania „Czytasz… wiesz” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy stare Miasto im. prof. Joanny Papuzińskiej.

pałasz 036.jpg pałasz 036
jpg, 3.2 MiB, 4608x3456