11.10.2016Radosna jesień życia – II Piknik Seniorów w Grodźcu

Wrzesień był miesiącem, w którym Biblioteka Publiczna Gminy Grodziec brała czynny udział w wielu prze­dsię­wzię­ciac­h organizowanych w gminie Grodziec. Dużo pracy przyniósł też październik, w którym już w pierwszym tygodniu miesiąca działające przy naszej Bibliotece Stowarzyszenie Klub Seniorów „Ale Babki Grodzieszczanki” zostało wspó­łorg­aniz­ator­em II Pikniku Seniorów pn. „Dary Jesieni”. Wydarzenie to zgromadziło aż blisko 300 seniorów z powiatu konińskiego. Organizacja tak dużego przedsięwzięcia stałą się więc nie lada wyzwaniem. Na szczęście, dzięki pełnym zapału do pracy seniorom oraz doświadczeniu i pomocy kierownik Biblioteki – Katarzyny Gromali - wszystko udało się przygotować na czas.
Wkrótce też przyszedł czas na laury. Wieloletni wysiłek kierownika Biblioteki w Grodźcu na rzecz osób starszych został doceniony podczas uroczystości wręczania pamiątkowych „Róż wdzięczności”. W towarzystwie m.in. wójt gminy Grodziec Anny Andrzejewskiej i przewodniczącej Rady Seniorów Powiatu Konińskiego Haliny Rogowskiej, podziękowania za długoletnią współpracę i wspieranie środowiska seniorów otrzymała także Pani Katarzyna Gromala. Serdecznie gratulujemy!
DSC01996.jpg

DSC01996.jpg DSC01996