18.10.2016III Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy

Wielka Liga Czytelników to konkurs czytelniczy skierowany do uczniów klas I - VI szkół podstawowych. Organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I - III oraz IV – VI. Głównym celem tego projektu jest promowanie czytelnictwa i rozbudzanie umiejętności poszukiwań literackich oraz zainteresowania literaturą.

Konkurs przebiega w trzech etapach:
Pierwszy prowadzony jest przez koordynatora w szkole lub bibliotece publicznej.
Drugi – półfinał i trzeci – finał ogólnopolski przeprowadzony zostanie w miejscu i terminie podanym przez organizatora konkursu i będzie miał formę drużynowych potyczek literackich.
Zapraszamy do udziału w konkursie szkoły podstawowe oraz biblioteki publiczne z całej Polski. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz dostępny na stronie: www.wielkaliga.pl

plakat_wlc_2016_17.jpg

plakat_wlc_2016_17.jpg plakat_wlc_2016_17