02.11.2016 Czytaj bez limitu z Legimi

Najgorętsze tytuły, bestsellerowi autorzy, największe wydawnictwa!

Już teraz możesz mieć dostęp do 16 000 e-booków w ramach usługi „Czytaj w chmurze” od Legimi. Przyjdź do dowolnej filii bibliotecznej Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie i odbierz darmowy kod dostępu do zasobu.
logo_legimi2.jpg

Zasady są proste!

• Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz być czytelnikiem Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.
  • Przyjdź do dowolnej filii bibliotecznej i odbierz darmowy kod dostępu. Pamiętaj, kod musi być aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany, w przeciwnym wypadku – wygasa.
  • Załóż konto w serwisie Legimi na stronie www.legimi.com/bibl­iote­kakr­akow­.
  • Podaj otrzymany kod dostępu.
  • Pobierz darmową aplikację Legimi, zaloguj się i czytaj bez ograniczeń! Otrzymujesz nieograniczony dostęp do e-booków w aplikacjach Legimi na okres jednego miesiąca od daty aktywowania kodu. Po kod na następny miesiąc zgłoś się do biblioteki.
  • Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach (tablet, smartfon, czytnik, komputer).

Na jakich urządzeniach mogę czytać wypożyczone ebooki?
Na urządzeniach z systemami operacyjnymi, dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Rekomendowane dla aplikacji Legimi czytniki to: PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 2, InkBOOK Obsidian, InkBOOK Onyx, Onyx Boox C67 AfterGlow 2, Onyx Boox C65 HD AfterGlow, Onyx Boox T68 Lynx, Onyx Boox C65 HD Storia.

Czy mogę czytać na Kindle?
Wypożyczonych ebooków nie można czytać na Kindle.

Czy muszę być online, by czytać ebooki?
Po pobraniu ebooki można czytać również offline.

Jaki jest limit wypożyczeń dla czytelnika?
W ramach zamówionego przez bibliotekę limitu każdy czytelnik może wypożyczyć dowolną liczbę książek. Jeśli przed upływem miesiąca otrzymasz komunikat o przekroczeniu limitu, oznacza to, że wyczerpała się pula dla całej placówki.

REGULAMIN korzystania z serwisu internetowego Legimi w ramach pakietów zakupionych przez Śródmiejską Bibliotekę Publiczną w Krakowie

logo_legimi2.jpg logo_legimi2