09.11.2016 Laureaci konkursu plastycznego ,,Mój przyjaciel mieszka w bajce''

Z okazji ,,Światowych dni postaci z bajek'' (05.11) Gminna Biblioteka Publiczna w Rychtalu ogłosiła konkurs plastyczny kierowany do dzieci z przedszkoli oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu gminy Rychtal. Aby wziąć udział w konkursie należało wykonać dowolną techniką, pracę o formacie A4, przedstawiającą ulubionego/ulubionych bohaterów bajek..
Na konkurs wpłynęły 72 przepiękne, kolorowe prace z których wybrano 24 najlepsze.
W dniu 07 listopada laureatów konkursu zaproszono na spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką oraz wręczono pamiątkowe dyplomy i nagrody.
Wszystkim dzieciom składamy gratulacje i podziękowania za udział w konkursie oraz zapraszamy do obejrzenia wystawy w bibliotece, z wszystkimi nadesłanymi pracami.
Kategoria Przedszkola
I miejsce - Mateusz Bryza i Dominik Bryza - przedszkole Rychtal
II miejsce – Emilka Durlej - o/przedsz. Buczek i Maria Usarek- przedszkole Rychtal
III miejsce- Jakub Czekaj- o/przedsz. Buczek i Fabian Olejnik -przedszkole Rychtal