Rodzaj wydarzenia

2016-11-20
16.11.2016Salon Poezji Ewy Lipskiej
Tarnów MBP

Już w najbliższą niedzielę, 20 listopada, w tarnowskim teatrze odbędzie się niezwykłe spotkanie z poezją. Tym razem uczestnicy usłyszą wiersze Ewy Lipskiej. Salon Poezji z osobistym udziałem Autorki rozpocznie się o godz. 11:00.

Zgromadzona publiczność będzie miała okazje wysłuchać wierszy wybranych spośród kilkunastu tomów wierszy i prozy poetyckiej autorki z dwóch ostatnich dekad. Utwory czytać będzie aktorka tarnowskiej sceny Matylda Baczyńska. Spotkanie będzie jednak głównie rozmową z poetką, które poprowadzi biblioteczny duet: Sylwia Smoleń i Tadeusz Trytek. Dopełnieniem słów będą utwory akordeonowe w wykonaniu tarnowskiego muzyka Wiesława Ochwata. Po spotkaniu będzie można zakupić tomiki poezji, zdobyć autograf i porozmawiać z gościem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Lipska_zaproszenie kultura.jpg Lipska_zaproszenie kultura