21.11.2016Zakup nowości wydawniczych -2016 rok

Gminna Biblioteka Publiczna z siedzibą w Tęgoborzy wraz z Filią w Łososinie Dolnej zapraszają czytelników do wypożyczania nowości wydawniczych, które zostały zakupione z dotacji Biblioteki Narodowej w ramach programu "ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK PUBLICZNYCH" w roku 2016.
Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych został stworzony z myślą o wzmocnieniu aktywności czytelniczej w bibliotekach publicznych poprzez kreowanie wzrostu liczby wypożyczanych publikacji oraz wzrostu liczby czytelników bibliotek publicznych. Szczególny nacisk został położony na budowanie nawyków czytelniczych poprzez stały dopływ nowości wydawniczych, a w konsekwencji zwiększenie oferty czytelniczej dla użytkowników bibliotek. Zakupy były konsultowane z czytelnikami, biblioteki nabyły nowości i tytuły najbardziej poczytne, o które prosili sami czytelnicy. Większość zakupionych pozycji to nowości, posiadające najlepsze recenzje oraz polecane przez Bibliotekę Narodową. Serdecznie zapraszamy wszystkich zain­tere­sowa­nych­.
LOGO BN.jpg

LOGO BN.jpg LOGO BN
Zakup nowości wydawniczych.jpg Zakup nowości wydawniczych