23.11.2016Konkurs fotograficzny "Książka w obiektywie"

Uwaga, uwaga - czas na konkurs!

Zapraszamy na 3 edycję konkursu fotograficznego "Książka w obiektywie"!

To właśnie książki otwierają przed nami nowe światy. A dzięki wizualizacji scen z nich "wyciągniętych" możemy zachęcić innych do przeczytania zaprezentowanej powieści ;)😉 Taki jest cel naszej zabawy :)😊

Co trzeba zrobić?

Wystarczy uruchomić swoją głowę, odpalić kreatywność i wykonać zdjęcie, które związane jest z ulubioną książką lub bohaterem literackim. Następnie wydrukować i wypełnić formularz uczestnictwa dostępny na naszej stronie. Ostatnim elementem jest dostarczenie zdjęcia na płycie CD oraz formularza do Biblioteki Głównej do 21 stycznia 2017 r.

Spośród nadesłanych prac jury konkursu wyłoni trzy najlepsze, które zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami.

Więcej informacji: biblioteka-skawina.pl

konkursfoto (Copy).jpg

konkursfoto (Copy).jpg konkursfoto (Copy)