30.11.2016Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25 listopada Gminna Biblioteka Publiczna w Waksmundzie i Biblioteka Publiczna w Klikuszowej, zorganizowały spotkanie dla przedszkolaków z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko w tym dniu przyniosło do biblioteki swojego ulubionego pluszaka. Przedszkolaki poznały historię powstania maskotki, a także wysłuchały opowiadań i wierszy, których bohaterem był miś, np.: Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Miś Paddington, Miś Coralgol. Dzieci opowiadały o swoich pluszowych ulubieńcach i namalowały samodzielnie portret misia. W bibliotece w Klikuszowej prezentowana była bajka o Misiu Promyku i piosenka ,,Pokochaj Pluszowego Misia'' przy której były tańce z maskotkami. Na zakończenie uroczystości dzieci poczęstowały się ,, małym co nieco''.
klikuszowa.jpg

klikuszowa.jpg klikuszowa