Krowoderska Biblioteka Publiczna - BIBLIOTEKA GŁÓWNA (Czytelnia naukowa)
Królewska 59
2016-12-9
06.12.2016Slajdowisko Antoniego Sikory pt. „KRAKUS & AMERICA LATINA".
Kraków KBP

Jeśli lubisz podróżować, odkrywać odległe kraje, fascynuje Cię Ameryka Łacińska, a w szczególności Kolumbia, Ekwador oraz Peru, to zapraszamy 9 grudnia (piątek) o 19.15 na slajdowisko Antoniego Sikory pt. „KRAKUS & AMERICA LATINA. Historia pewnego włóczykija po drugiej stronie oceanu”.
Antoni Sikora przez dziesięć lat pracował w krakowskich korporacjach. Pewnego dnia rzucił wszystko i wyruszył do Ameryki Południowej, gdzie rozpoczął pracę społeczną jako wolontariusz. W grudniu 2016 odwiedzi Polskę, aby spotkać się z rodziną i przyjaciółmi.
W tym czasie odbędzie kilka spotkań z ludźmi, z różnych stron Polski, żeby podzielić się doświadczeniami z życia w Ameryce Łacińskiej.
Więcej na jego temat
Antoni & America Latina www.facebook.com