27.09.2012Wolność Czytania w Chorzowie

W Chorzowie odbyła się dziś akcja promująca czytelnictwo pod hasłem „Wolność czytania”. Impreza zorganizowana zostala na deptaku w centrum przy ulicy Wolności. Zachęcała wszystkich do czytania, a także do ujawnienia swoich talentów. W całodniowym programie można było m.in. zobaczyć spektakle, występy, posłuchać fragmentów głośnego czytania literatury, wziąć udział w zajęciach plastycznych i związanych z książką.

Dużo atrakcji, dużo radości i dużo książek!

Zdobyłam także autograf Anny Kańtoch przy okazji apotkania autorskiego :)😊

Zapraszam serdecznie do czytania i oglądania fotorelacji z akcji "Wolność Czytania"! do Lustra Biblioteki www.lust­robi­blio­teki­.pl