21.12.2016Ebook "Kalendarz Ziemi Łowickiej na rok 1910" już dostępny online

W roku 880. lecia Łowicza przygotowaliśmy wersję elektroniczną unikatowego Kalendarza Ziemi Łowickiej na rok 1910 . E-książka została opracowana na podstawie egzemplarza pochodzącego ze zbiorów Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

Wersja elektroniczna Kalendarza... powstała na podstawie egzemplarza wydanego przez Oddział Łowickiego Towarzystwa Kultury Polskiej w 1910 r. w Łowiczu w drukarni K. Rybackiego. Kalendarz Ziemi Łowickiej na rok 1910 mieści w sobie, oprócz części kalendarzowej, liczne informacje z życia miasta Łowicza i Księstwa Łowickiego.

Ebook w formacie pdf zawiera pełną wersję teksu wydanego drukiem w 1910 r.

Ebooki w formatach: mobi, epub, azw3 opracowano bez części kalendarzowej, reklam i tabel.

kalendarz_1910.jpg

kalendarz_1910.jpg kalendarz_1910