27.12.2016CZYTELNICTWO W BIBLIOTECE W LIPOWEJ W 2016 ROKU

Święta Bożego Narodzenia już za nami. Teraz wielkimi krokami zbliżamy się do pożegnania Starego Roku... Jest to doskonały czas na podsumowania. Również nasza biblioteka postanowiła prześledzić mijający rok 2016. Na początek kilka statystyk:)😊
W mijającym roku nasza biblioteka wypożyczyła czytelnikom 15 165 egzemplarzy książek. Przeważała literatura piękna, na drugim miejscu uplasowała się literatura dla dzieci i młodzieży, na końcu literatura popu­larn­onau­kowa­. Najaktywniejszy czytelnik wypożyczył w roku 2016 - 385 książek. Drugie miejsce to 279 przeczytanych książek, trzecie - 222 książki. Pozostali czytelnicy wypożyczyli poniżej 200 pozycji. Jeżeli chodzi o najbardziej poczytne książki, które znajdują się w naszej bibliotece, poniżej podajemy listę 10 najp­opul­arni­ejsz­ych pozycji:
1) "Wymarzony dom" Magdalena Kordel
2) "Wymarzony czas" Magdalena Kordel