04.01.2017UWOLNIJ SWOJE KSIĄŻKI:)

Nowy Rok niesie ze sobą dużo nowości, również w naszej bibliotece:)😊
W dniu 04.01.2017r. rozpoczęliśmy akcję „Uwalnianie książek”. Akcja ta popularna jest na całym świecie pod nazwą bookcrossing i ma na celu popularyzowanie czytelnictwa, a także obdarowywanie książki drugim życiem. To także świetna zabawa, a nawet moda. Jeżeli masz w domu książki, które już przeczytałeś, włącz je do akcji - „uwolnij” od kurzu i zapomnienia.

Jeżeli chcesz uwolnić jakąś swoją książkę :
● przynieś ją do biblioteki
● książka zostanie umieszczona w przygotowanym miejscu, na "Półce uwalniania książek"

Jak korzystać z „uwolnionych książek”:
● każdy chętny może zabrać uwalnianą książkę do domu
● po przeczytaniu książki można przekazać ją dalej, innej zainteresowanej osobie lub zostawić dla siebie

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji wszystkich mieszkańców Gminy Lipowa - półka już czeka:)😊
półka uwalniania książek.jpg

półka uwalniania książek.jpg półka uwalniania książek