23.09.2013Oferta dla bibliotekarzy szkolnych

Zapraszamy do współpracy bibliotekarzy chcących założyć w swoich szkołach Punkty biblioteczne ze zbiorami naszej Biblioteki. Wypożyczanie w punkcie odbywać się będzie na zasadach wypożyczeń międ­zybi­blio­tecz­nych. W ten prosty sposób biblioteka szkolna może wzbogacić swoją ofertę o nowości pedagogiczne i psychologiczne.

W ubiegłym roku szkolnym powstały trzy takie punkty: przy Zespole Szkół Specjalnych nr 103, w Piątkowskiej Szkole Społecznej oraz w Gimnazjum nr 63. Ich oferta cieszyła się dużym zain­tere­sowa­niem­ wśród nauczycieli, którzy docenili tę formę dostępu do nowości pedagogicznych.

Kontakt: jk@pbp.poznan.pl

punkty biblioteczne.jpg