29.09.2012Dziś Dzień Głośnego Czytania i Jeszcze trwa jedno fikcyjne święto

Dziś 29 września obchodzony jest XII Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Skierowany dla dzieci w wieku przedszkolnym i na poziomie szkoły podstawowej, ale nie tylko.
Zapraszam do swoich bibliotek!

A obecnie trwa fikcyjny Międzynarodowy Tydzień Książki (International Book Week). Chodzi o to by otworzyć dowolną książkę na 52 stronie i zacytować z niej 5 zdanie. Przy czym należy pamiętać o niepodaniu tytułu publikacji z której pochodzi zdanie. Kwestię tę pozostawiamy do odgadnięcia innym. A później udostępniamy łańcuszek dalej w sieci.

Wyjaśneinie nieprawdziwości Tygodnia Książki i więcej informacji znajdziecie na www.lust­robi­blio­teki­.pl
Zapraszam również do zabawy i komentowania na Lustrze Biblioteki :)😊