01.10.2013VIII Świecki Spacer Fotograficzny

Logo portalu

VIII Świecki Spacer Fotograficzny będzie jednocześnie naszym drugim spacerem w ramach Worldwide Photo Walk Scotta Kelby’ego. Wiąże się z tym szereg atrakcji dla uczestników. Jedną z nich jest konkurs, w którym nagrodzone zostanie najlepsze zdjęcie ze spaceru w każdym mieście, Top 10 - czyli 10 najlepszych zdjęć zdaniem organizatora, Grand Prize - dla najlepszego zdjęcia, a także najlepsze zdjęcie zdaniem internautów.

Do konkursu głównego przechodzi jedno zdjęcie z danego spaceru (ta osoba dostaje już nagrodę za swoje zdjęcie) i w tym momencie rozpoczyna się gra o większe nagrody.
Spacer odbędzie się 5 października o godzinie 16.00. Spotykamy się przy budynku dawnego pubu Biblioteka (skrzyżowanie Wojska Polskiego i Curie-Skłodowskiej) i będziemy spacerować w kierunku Młyna w Przechowie, gdzie dostaliśmy pozwolenie na robienie zdjęć.

Po spacerze pójdziemy do Cafe Kultura, gdzie czeka więcej atrakcji: poza rozmowami o zrobionych zdjęciach (i na inne tematy) czekać będą upominki, promocyjne ciacho i projekcja filmu o historii fotografii – z naciskiem na fotografię uliczną, rzecz jasna.

logoŚSF_male.jpg logoŚSF_male