15.02.2017Janusz Mika i promocja jego najnowszej książki pt. „24 na dobę”

Czytelnia naukowa Biblioteki Kraków przy ul. Królewskiej 59 zaprasza na spotkanie autorskie Janusza Miki i promocję jego najnowszej książki pt. „24 na dobę”.

Janusz Mika – dziennikarz, publicysta, prozaik, prezes Fundacji Promocji Kultury URWANY FILM. Opublikował m. in. cykl rozmów „Obszary pokolenia” (ASK 2002), powieść kryminalną „Limeryki zbrodni” (Helion 2013). Producent filmu dokumentalnego „Vater” (2016). Redaktor krowoderskich „Wiadomości Lokalnych”.
Najnowsza książka Janusza Miki to oryginalny zbiór 24 opowiadań i 24 fotografii. Niektóre z opowiadań były nagradzane. W 2011 w konkursie miesięcznika Bluszcz zwyciężyło „Heringsroman”, a „Zapach chleba” otrzymało wyróżnienie w 2015 w konkursie Dziennika Polskiego.

Mika janusz.jpg

Mika janusz.jpg Mika janusz