20.02.2017Najlepsi czytelnicy Filii Bibliotecznej w Laskach nagrodzeni

17 lutego br. w Filii Bibliotecznej w Laskach zostali nagrodzeni najlepsi czytelnicy biblioteki. Do laureatów konkursu „Najlepszy Czytelnik Roku 2016” zostali wytypowani czytelnicy, którzy przeczytali największą liczbę książek, korzystają z czytelni internetowej i multimedialnej biblioteki, biorą udział w rożnych konkursach i imprezach czytelniczych organizowanych przez bibliotekę.

Dyplomy i nagrody książkowe, jak również słodycze dzieci odebrały z rąk Dawida Gościniaka – zastępcy kierownika Referatu Organizacyjnego Urzędu Gminy Trzcinica, Renaty Gość – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Trzcinicy oraz Marzeny Poziomki – bibliotekarza. Na wstępie spotkania w imieniu Wójta Gminy Trzcinica Grzegorza Hadzika wszystkim wyróżnionym czytelnikom przekazał gratulacje Dawid Gościniak z UG Trzcinica. Nagrodzonym dzieciom, jak również ich rodzicom i dziadkom wyrazy uznania przekazała również dyrektor GBP w Trzcinicy. Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy!

Wyróżnieni: Oliwia Laske, Bartosz Baum, Lena Przybylska, Krystian Baum, Roman Fabian, Jagoda Paduch, Aleksandra Fiołka, Maja Białek, Kamil Uszycki, Adrian Gruszka, Zofia Bogacz, Amelia Rosielewska, Maja Senderska, Martyna Hojeńska, Fabian Paduch, Stanisław Woźniak, Julia Sarnat, Adriana Otremba, Kamila Parzonka, Jacek Kupczak, Lena Nawrot, Snizhana Sosnick, Oskar Wróbel, Julia Dykas, Iga Mikołajczyk, Klaudia Szajdak, Kamil Szajdak, Piotr Mikisz, Klaudia Jarczewska.