21.02.2017Ferie z książką i nie tylko... w Gminnej Bibliotece Publicznej w Waksmundzie

Gminna Biblioteka Publiczna w Waksmundzie oraz filie bibliotek jak co roku przygotowały na czas ferii ciekawy program zajęć dla dzieci i młodzieży. W GBP w Waksmundzie dużym zain­tere­sowa­niem­ cieszyły się warsztaty plastyczne z Panią Marią Wnęk. Bardzo ciekawe było też spotkanie autorskie z Panem Krzysztofem Petkiem autorem książek dla młodzieży, podróżnikiem. Dodatkową atrakcją były zajęcia kulinarne. W Bibliotece Publicznej w Nowej Białej, Rogoźniku, Ludźmierzu, Krauszowie, Lasku dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych. Uczestnicy zajęć z Pyzówki wzięli udział w warsztatach ceramicznych, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu. Atrakcją dla dzieci w Harklowej były warsztaty kulinarne. W Bibliotece Publicznej w Klikuszowej dzieci uczestniczyły w zajęciach technicznych i kulinarnych. Również w bibliotece w Ostrowsku chętni spotykali się by wspólnie spędzić wolny czas.
Podczas spotkań nie zabrakło czasu na wspólne czytanie książki. Były też gry, zabawy, zabawy na śniegu, gry planszowe, gry towarzyskie, bilard, tenis. Każdy mógł przyjść do biblioteki by tutaj razem wspólnie się spotkać, bawić i tworzyć.
Wszystkim zaangażowanym w zorganizowanie zajęć oraz uczestnikom serdecznie dziękujemy.

Harklowa.jpg Harklowa
KLikuszowa.jpg KLikuszowa