28.02.2017ZDALNY ZAPIS DO BIBLIOTEKI

Nie jesteś jeszcze naszym czytelnikiem? Teraz możesz sam zapisać się do naszej biblioteki nie wychodząc z domu. Zdalnego zapisu można dokonać w dowolnym czasie, z dowolnego komputera podłączonego do internetu!
Zdalna rejestracja pozwala na zamawianie poszukiwanych tytułów jeszcze przed formalnym zapisem w bibliotece.
Formularz rejestracyjny dostępny jest po kliknięciu "Zapisz się" w zakładce KONTO, w katalogu on-line na naszej stronie internetowej: www.mbp.lubliniec.pl
Po jego wypełnieniu, system na wskazany adres e-mailowy automatycznie wysła prośbę o potwierdzenie rejestracji. Po kliknięciu na podany odnośnik aktywowane jest konto czytelnika.
Następnie w ciągu DWÓCH TYGODNI należy zgłosić się do biblioteki z dowodem osobistym, w celu potwierdzenia danych i podpisania karty zapisu. Jeżeli w podanym terminie czytelnik nie pojawi się w Wypożyczalni dla dorosłych, konto zostanie anulowane.

1.jpg 1
2.jpg 2