Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu
2017-3-31
03.03.2017WIELKIE MANEWRY BIBLIOTECZNE
Lubliniec MPBP

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu oraz Sztab Generalny Bajkowych Sił Zbrojnych ogłaszają rekrutację dzieci w wieku 10-11 lat na
WIELKIE MANEWRY BIBLIOTECZNE - Noc z Andersenem 2017 - akcję czytelniczą organizowaną z okazji Międ­zyna­rodo­wego­ Dnia Książki Dziecięcej i urodzin H. Ch. Andersena.

Początek - piątek 31 marca o godz. 19.00 (zbiórka o 18.45 w Bibliotece Głównej)
Zakończenie - sobota 1 kwietnia godz. 7.00 (rodzice/opiekunowie zgłaszają się po odbiór dzieci w godz. 6.45-7.00 w Muzeum Edyty Stein).

W programie m.in.: gry i zabawy, zagadki i wiele innych atrakcji.

Biblioteka prosi uczestników o przyniesienie własnoręcznie wykonanych gadżetów kojarzących się z postacią żołnierza.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

PIERWSZEŃSTWO MAJĄ DZIECI, KTÓRE JESZCZE NIGDY NIE UCZESTNICZYŁY W NOCY Z ANDERSENEM

Zapisy od 6 do 25 marca we wszystkich naszych placówkach.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNYCH!!!

Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do biblioteki w terminie do 25 marca podpisanego formularza ze zgodą rodziców/opiekunów prawnych – karty zgłoszeniowe dostępne są w bibliotece.

Wyrażenie zgody na uczestnictwo dziecka w Nocy z Andersenem, jest jednocześnie zgodą na publikację zdjęć z imprezy na stronie internetowej biblioteki, facebooku oraz w prasie lokalnej.

Każde dziecko powinno zabrać ze sobą:

• śpiwór, karimatę
  • dres lub piżamę
  • ręcznik, przybory higieniczne
  • obuwie zmienne
  • KANAPKI.

Biblioteka zapewnia:

• dostęp do wc, bieżącej wody (do umycia rąk, twarzy, zębów)
  • gorącą herbatę
  • nocleg w Muzeum
  • opiekę przez cały czas trwania imprezy.

Drogi Rodzicu! Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko w pełni uczestniczyło w zabawie, to tablet i telefon niech zostawi w domu. W trakcie imprezy zostanie uruchomiony specjalny nr kontaktowy: 534 200 582
Osobą udzielającą informacji dotyczących Nocy z Andersenem jest Anita Pietrzak, nr tel. 34/356 28 27 lub email: instruktor@mbp.lubliniec.pl

manewry1.jpg manewry1
jpg, 1.2 MiB, 1588x2246