Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu - Filia nr 4
ul. Ks. Opolskich 48-50
50.67341 17.91903
2017-3-14
09.03.2017Mikrowyprawy. Jak przeżyć przygodę bez kasy i urlopu? – spotkanie z Łukaszem Długowskim
Opole MBP

Mikrowyprawy.png

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza na spotkanie „Mikrowyprawy. Jak przeżyć przygodę bez kasy i urlopu?”. Naszym gościem będzie Łukasz Długowski, autor arcyciekawej i niebanalnej książki „Mikrowyprawy w wielkim mieście”, w której zachęca do rozejrzenia się wokół siebie i wykorzystania okazji, które chowają się w otaczającej nas rzeczywistości, żeby przeżyć wielką przygodę, namieszać w codzienności. Spotkanie może być istnym oświeceniem dla tych, którzy chcą odrobiny szaleństwa, adrenaliny i przygody w normalnym życiu.

Wszyscy czasami marzymy o tym, żeby uciec. Zapomnieć o pracy, spakować plecak i przeżyć wielką przygodę. Jednak niewielu może rzucić wszystko i ruszyć w świat, ale wszyscy mogą przeżyć mikrowyprawę. Po pracy, w nocy, w jeden dzień. Pieniądze są potrzebne niewielkie, albo w ogóle. Przygotowań – prawie żadnych. Dystans od domu – na rzut kamieniem.

Mikrowyprawy.png Mikrowyprawy
png, 469 KiB, 660x469