12.03.2017Ulice i place Piotrkowa Trybunalskiego - konkurs fotograficzny

Z przyjemnością informujemy, iż trwają prace nad publikacją prezentującą historię piotrkowskich ulic i placów. Autorami opracowania są: Agnieszka Bednarska-Smuga i Paweł Kendra. W lutym 2017 r. na spotkaniu zespołu redakcyjnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej określono zawartość i objętość książki.
Książka będzie zawierała wykaz wszystkich ulic i placów zgodnie ze stanem na 1 stycznia 2017 r. wraz z numerami uchwał i datami nadania nazw oraz indeksy grupujące nazwy ulic wg ich pochodzenia.
W związku z wydaniem publikacji Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika ogłasza konkurs fotograficzny „Ulice i place Piotrkowa Trybunalskiego”.
Celem konkursu jest ukazanie ulic Piotrkowa Trybunalskiego, które będą opisane w książce.
Poprzez organizacje konkursu chcielibyśmy, aby każdy mógł włączyć się w tworzenie książki.
Nagrodą w konkursie jest publikacja zdjęć w wydawnictwie o ulicach i placach Piotrkowa Trybunalskiego.
Zdjęcia wraz z kartą zgłoszenia można nadsyłać do Miejskiej Biblioteki Publicznej, ul. Jerozolimska 29 do 7 kwietnia 2017 r. Jeden uczestnik może zgłosić 9 zdjęć.
Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są w regulaminie dostępnym na stronie www.biblioteka.piotrkow.pl

plakat1.jpg plakat1