Gminna Biblioteka Publiczna w Lipowej
Lipowa 708
34-324 Lipowa
2017-3-16
13.03.2017Warsztaty plastyczne. Kreacja bohatera fikcyjnego. Jak stworzyć i narysować postać do komiksu lub filmu animowanego.
Lipowa GBP

Gmina Lipowa rozpoczyna akcję „Rozwijamy Talenty”, która odbywać się będzie pod patronatem wójta Jana Góry. W ramach tej akcji co miesiąc w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej odbywać się będą bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży.
Obecnie trwają zapisy na warsztaty pt. „Kreacja bohatera fikcyjnego. Jak stworzyć i narysować postać do komiksu lub filmu animowanego". Warsztaty poprowadzi wielokrotnie nagradzany za swoje komiksy i ilustracje Szymon Teluk- aktywny od 20 lat malarz, rysownik, ilustrator, współtwórca m.in. postaci Kapitana Niepalnego. Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 marca, o godz. 17.
Tworzenie bohatera to podstawa większości komiksów i filmów. Trzeba dokładnie przemyśleć jego osobowość, wygląd ale także atrybuty i towarzyszy. Dowiemy się jak powstali i dla czego podbili cały świat: Garfield, Smurfy, Spongebob, Superman i wielu innych. Kto to jest "antybohater"? Jak ich stworzyć i jak w najprostszy sposób narysować.
Zapisy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Lipowej, telefonicznie pod numerem 338671674 lub pod adresem mailowym s.wrobel@lipowa.pl.
plakat- komiks.jpg

plakat- komiks.jpg plakat- komiks