Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Opolu
Minorytów 4
21.03.2017MBP w Opolu ma 70 lat. Podziel się wspomnieniami......
Opole MBP

70 lat www.jpg

„Pamiętasz sprzed lat…?” Prześlij nam swoje wspomnienia!

Miejska Biblioteka Publiczna kończy 70 lat!

Złóż życzenia jubilatce w nietypowy sposób: napisz mail na adres wspomnienia@mbp.opole.pl,
podaj: swoje imię, rok urodzenia, numer telefonu lub numer karty bibliotecznej i dokończ zdanie zaczynające się
od słów: „Pamiętam…”.

Wspomnieniami można się także podzielić wypełniając formularz w dowolnej placówce MBP.

Czekamy na wspomnienia związane z bibliotekarzami, biblioteką, książkami, literaturą, czytaniem.
Zależy nam na spontanicznych drobiazgach, które podpowiada pamięć, mile widziane także archiwalne zdjęcia.

Wspomnienia zostaną zebrane i będą udostępnione w specjalnej jubileuszowej zakładce „Pamiętasz sprzed lat…?”
na stronie internetowej biblioteki www.mbp.opole.pl

Na zgłoszenia czekamy do 31.05.2017

Najciekawiej opisane wspomnienia będą nagrodzone.

Regulamin: mbp.opole.pl

70 lat www.jpg 70 lat www