Biblioteka Miejska w Mrągowie
2017-3-29
24.03.2017Tydzień z Internetem 2017
Mrągowo BM

Biblioteka Miejska w Mrągowie włącza się do ogól­noeu­rope­jski­ej kampanii Tydzień z Internetem 2017. W środę 29 marca o godz. 11.00 w sali Orbita odbędzie się spotkanie „e-Pasjonaci”, podczas którego uczestnicy poznają inspirujące blogi
i przekonają się, że sami w podobny sposób mogą dzielić się swoimi pasjami w sieci.
„e-Pasjonaci” to spotkanie dla różnych grup wiekowych, przede wszystkim dla osób dorosłych korzystających lub planujących rozpoczęcie korzystania z Internetu. W szczególności dla tych, których mogłyby zachęcić do tego przydatne i praktyczne materiały znajdujące się w sieci.
Spotkanie będzie poświęcone trzem obszarom bliskim naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu. Uczestnicy zdobędą na ten temat ciekawe i praktyczne informacje, dowiedzą się, na których blogach mogą znaleźć użyteczne zasoby, zobaczą, jak wielką popularnością cieszą się blogerzy, i że na blogowaniu można zarabiać.
TZI2017_plakatA4-1 — kopia — kopia.jpg