24.03.2017XXI Targi Edukacyjne (24-26.03.2017)

Serdecznie zapraszamy nauczycieli, pedagogów, rodziców, uczniów oraz wszystkich zain­tere­sowa­nych­ do odwiedzenia stoiska Biblioteki podczas Targów Edukacyjnych, które w tym roku przebiegają pod hasłem: Wiedza zaczyna się od pytań. Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę bibliograficzną, ciekawe publikacje książkowe zgodne z tematyką Targów i priorytetami Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz nowości z zakresu pedagogiki i psychologii. Proponujemy bezpłatny zapis do Biblioteki, wypożyczenie interesującej książki, quiz o bibliotece z nagrodami oraz prezentację i szkolenie, m. in. ibuk.libra – możliwość korzystania z ponad 1 550 tytułów książek, podręczników akademickich i publikacji naukowych w wersji elektronicznej. Zaprezentujemy nową usługę - wypożyczanie czytników książek Kindle.
Czekamy na Państwa w Pawilonie 7A (na terenie Międ­zyna­rodo­wych­ Targów Poznańskich), stoisko nr 35 w godzinach:
piątek 24 marca 10.00 - 18.00
sobota 25 marca 10.00 - 18.00