09.10.2013Mała aktualizacja Portalu

Jakkolwiek nie ogłaszamy drobnych usprawnień i poprawek, które co kilka dni trafiają do Portalu, tak tym razem doszło kilka opcji, o których warto wspomnieć.

W szczególności poprawiliśmy proces integracji użytkownika portalu z kontem czytelnika w wybranej bibliotece. Można teraz także odłączyć takie powiązanie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zarządzanie zamówieniami / rezerwacjami z poziomu Portalu pozwala teraz także na anulowanie zamówień / rezerwacji. A skoro można już usuwać, to chyba naturalną konsekwencją tego będzie, że już niebawem będzie można także je składać nie opuszczając progów Portalu w.bibliotece.pl :-)

Bibliotekom zaś radzimy zajrzeć na listę czytelników. Pojawił się tam przydatny filtr :-)